Skolens ledelse

Bilde av rektor  - Klikk for stort bilde    

Erik Danielsen

Rektor

erik.danielsen@skole.rogfk.no

51 74 01 10 

Avdelingsleder SS og Helse - Klikk for stort bilde 

Elisabeth Dyrdal

Avd.leder Helse og oppvekst / Salg, service og reiseliv

elisabeth.dyrdal@skole.rogfk.no

51 74 01 18

Avdelingsleder realfag og idrett - Klikk for stort bilde 

Asle Furumo

Avd.leder Idrett / Studiespesialisering (realfag)

asle.furumo@skole.rogfk.no

51 74 01 04

Administrasjonsleder - Klikk for stort bilde 

Rine Knutsen

Administrasjonsleder

rine.knutsen@skole.rogfk.no

51 74 01 08

Avdelingsleder TIP/elektro - Klikk for stort bilde 

Helge Malmberg

Avd.leder TIP / Elektro

helge.malmberg@skole.rogfk.no

51 74 01 06

avdelingsleder tilrettelagt - Klikk for stort bilde 

Anne-Kristine Sirnes

Avd.leder Tilrettelagt opplæring

anne-kristine.sirnes@skole.rogfk.no

51 74 01 16

avdelingsleder naturbruk - Klikk for stort bilde 

Camilla Skappel Vidnes

Avd.leder Naturbruk

camilla.skappel.vidnes@skole.rogfk.no

51 74 01 07

avdelingsleder st.spes. - Klikk for stort bilde 

Hans Marius Våga

Avd.leder Studiespesialisering (samfunn/språk)

hans.marius.vaga@skole.rogfk.no

51 74 01 09

Til toppen