Skolens ledelse

Bilde av rektor  - Klikk for stort bilde    

 
  

Solfrid Norland

Avd.leder Studiespesialisering og voksenopplæring

solfrid.norland@skole.rogfk.no

51 74 01 18

404 37 285

Avdelingsleder realfag og idrett - Klikk for stort bilde 

Asle Furumo

Avd.leder Studiespesialisering 

asle.furumo@skole.rogfk.no

51 74 01 04

976 57 773

Administrasjonsleder - Klikk for stort bilde 

Rine Knutsen

Administrasjonsleder

rine.knutsen@skole.rogfk.no

51 74 01 08

454 22 279

Avdelingsleder TIP/elektro - Klikk for stort bilde 

Helge Malmberg

Avd.leder TIP / Elektro

helge.malmberg@skole.rogfk.no

51 74 01 06

913 33 749

avdelingsleder tilrettelagt - Klikk for stort bilde 

Anne-Kristine Sirnes

Avd.leder Tilrettelagt opplæring

anne-kristine.sirnes@skole.rogfk.no

51 74 01 16

467 79 759

avdelingsleder naturbruk - Klikk for stort bilde 

Camilla Skappel Vidnes

Avd.leder Naturbruk

camilla.skappel.vidnes@skole.rogfk.no

51 74 01 07

994 79 596

Øyvind Svensen - Klikk for stort bilde 
 

Øyvind Svensen

Avd.leder Idrett, Helse og oppvekst og Salg, service og reiseliv

oyvind.svensen@skole.rogfk.no

51 74 01 09

913 02 733

Til toppen